Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од југоисточен правец. Температурата ќе се движи од 29 до 36 степени. Во Скопје температура ќе достигне до 36 степени.
XS
SM
MD
LG