Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена локална облачност. Ќе дува слаб ветер претежно од северен правец. Температурата ќе се движи од 24 до 35 степени. Во Скопје слично време со температура до 33 степени.
XS
SM
MD
LG