Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со температура до 38 степени


Денеска не очекува сончево и многу топло време со дневна температура од 30 до 38 степени. Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер и температура до 36 степени.
XS
SM
MD
LG