Достапни линкови

Временска прогноза - сончево


Времето денеска ќе биде сончево со слаб, а повремено умерен ветер од северозападен правец, кој ќе услови благо опаѓање на температурата. Температурата ќе се движи од 22 до 33 степени. Во Скопје температурата ќе достигне до 31 степен.
XS
SM
MD
LG