Достапни линкови

Времето топло и сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Ќе дува доумерен слаб југоисточен и југозападен ветар. Утринската температура се движи од девет до 17 степени, а максималните дневни ќе се движат од 25 до 36 степени.
XS
SM
MD
LG