Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и многу топло


Архивска фотографија.
Времето денеска ќе биде сончево и многу топло. За време на викендот, во јужните делови од земјата температурата ќе достигне и до 38 степени. Утре температурата ќе се движи од 28 до 35 степени. Во Скопје температурата ќе достигне до 33 степени.
XS
SM
MD
LG