Достапни линкови

Француската полиција соопшти дека Аксел Роуз, пејачот на „Ганз енд Роузез“ бил ограбен во Париз. На Роуз му била украдена златна огрлица со дијаманти вредна 200,000 американски долари по концерт во главниот град на Франција на кој присуствувале околу 100 луѓе. Истрагата е во тек.
XS
SM
MD
LG