Достапни линкови

Топло време со температури до 27 степени


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен, а долж Повардарието засилен северозападен ветер. Температурата ќе се движи од 18 до 27 степени.
XS
SM
MD
LG