Достапни линкови

Временска прогноза - променливо


Денеска не очекува променливо облачно, посвежо и нестабилно време со повремени врнежи од дожд.Температурата ќе се движи од 18 до 26 степени. Во Скопје ќе биде променливо облачно, со температурата до 24 степени
XS
SM
MD
LG