Достапни линкови

Променливо облачно време со сончеви периоди


Времето денеска ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, на места со повремен дожд. Локално ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата ќе се движи од 16 до 24 степени.
XS
SM
MD
LG