Достапни линкови

Временска прогноза- сончево и помалку облачно


Денеска не очекува сончево и малку потопло време со умерена облачност со можност за краткотраен дожд. Температурите ќе се движат од 16 до 24 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 22 степени.
XS
SM
MD
LG