Достапни линкови

Временска прогноза- облачно и постудено


Времето денеска ќе биде облачно и свежо со повремени врнежи од дожд кои ќе бидат пообилни во попладневните и вечерните часови. Дневната температура значително ќе опадне. Температурата ќе се движи од девет до 20 степени. Во Скопје до 16 степени.
XS
SM
MD
LG