Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност, a попладне променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Tемпературата се движи од 14 до 29 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 25 степени.
XS
SM
MD
LG