Достапни линкови

Временска прогноза- претпладне сонце, а попладне дожд


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево, попладне ќе биде нестабилно со појава на дожд и грмежи.
Температурата ќе се движи од 23 до 31 степен.
Во Скопје слично време, со температура до 29 степени.
XS
SM
MD
LG