Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од западен и југозападен правец. Температурата ќе се движи од 22 до 32 степени.
Во Скопје и околината слично време со темпаретура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG