Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето ќе биде сончево и топло, попладне со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од западен и северозападен правец. Температурата ќе се движи од 23 до 31 степен. Во Скопје слично време со температура до 29 степени.
XS
SM
MD
LG