Достапни линкови

Сончево со температури до 32 степени


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена облачност. Попладне во западните и југозападните делови ќе биде нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер.Температурата ќе се движи од 23 до 32 степени.
XS
SM
MD
LG