Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Ќе дува слаб до умерен ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од 22 до 31 степени целзиусови. Во Скопје слично време со температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG