Достапни линкови

Времето сончево со температура до 27 степени


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерен ветер од северозападен правец. Ветерот ќе биде поизразен долж Повардарието. Утринската температура се движи од три до 11, а дневната од 20 до 27 степени.
XS
SM
MD
LG