Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Температурите ќе се движат од 12 до 26 степени. Во Скопје и околината променливо облачно со температура до 23 степени.
XS
SM
MD
LG