Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево со умерена облачност и потопло. Во текот на денот ќе дува слаб до умерен ветер од западен и југозападен правец. Дневната температура се движи од 16 до 23 степени.
XS
SM
MD
LG