Достапни линкови

Времето сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево и потопло со умерена облачност, а ќе има услови за краткотраен локален дожд. Ќе дува умерен ветер од југозападен правец.Утринската температура ќе се движи два до осум, а дневната од 13 до 22 степени.
XS
SM
MD
LG