Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево, ама и облачно


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од пет до 18 степени. Во Скопје, сончево време со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG