Достапни линкови

Времето облачно со дожд


Времето во Македонија ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд кои наместа ќе бидат поројни со засилен ветер и со грмежи. Утринската температура се движи од три до осум, а дневната од 12 до 19 степени.
XS
SM
MD
LG