Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево со мала облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб ветер од југоисточен правец.Температурите ќе се движат од девет до 20 степени.Во Скопје и околината слично време со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG