Достапни линкови

Времето сончево и малку посвежо


Времето ќе биде сончево, малку посвежо и ветровито со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен повремено засилен ветер од северен правец. Температурите ќе се движат од 12 до 20 степени.
XS
SM
MD
LG