Достапни линкови

Временска прогноза- сончево и топло


Времето денеска во Македонија ќе биде претежно сончево и топло.Утринската температура се движи од два до шест, а дневната од девет до 26 степени.
Во Скопје со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG