Достапни линкови

Времето денеска сончево со ветар


Времето денеска ќе биде сончево и ветровито со мала до умерена облачност.
Ќе дува умерен, а наместа повремено засилен ветер од северен правец. Утринската температура се движи од минус четири до четири, а дневната од 10 до 17 степени.
XS
SM
MD
LG