Достапни линкови

Оли Рен ќе престојува во Португалија


Европскиот комесар за економски прашања Оли Рен од денеска ќе престојува во дводневна посета на Португалија.
Високиот европски претставник ќе има средби со премиерот Педро Коељо и со министерот за финансии Витор Гаспер.
XS
SM
MD
LG