Достапни линкови

Временска прогноза - облачно


Денеска не очекува претежно облачно време со услови за слаб дожд, а на повисоките места и снег и северен ветер. Температурата ќе се движи од еден до осум степени.Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до шест степени.
XS
SM
MD
LG