Достапни линкови

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Во јужните делови на земјата има услови за слаб дожд. Температурата ќе се движи од 3 до 18 степени целзиусови. Во Скопје и околината слично време со максимална температура до 10 степени.
XS
SM
MD
LG