Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Илустрација
Денеска не очекува сончево време со умерен до засилен северен ветер.Утринската температура ќе се движи од минус четири до три, а дневната од седум до 15 степени. Во Скопје и околината сончево и ветровито со утринска температура околу минус три и дневна до девет степени.
XS
SM
MD
LG