Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со умерена облачност и со појава на утринска магла по одделни котлини.Температурата ќе се движи од шест до 15 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност и со температура до 10 степени.
XS
SM
MD
LG