Достапни линкови

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со слаб локален дожд. Во утринските часови по одделни котлини ќе има појава на магла. Утринската температура се движи од минус четири до четири степени а дневната температура ќе биде во интервалот од пет до тринаесет степени
XS
SM
MD
LG