Достапни линкови

Собири за подршка на Путин во источна Русија


Во неколку градови во источна Русија денеска се одржуваат собири за подршка на кандидатурата на Владимир Путин за иден претседател. Претседателските избори во Русија се на 4-ти март, а Путин е фаворит и на овие избори.
XS
SM
MD
LG