Достапни линкови

Времето денеска студено со повремен снег


Времето денеска во Македонија ќе биде облачно и студено со повремен снег и умерен северен ветер. Дневната температура ќе се движи од минус 14 до минус два степени. Во Скопје слично време, со дневна температура од минус девет степени.
XS
SM
MD
LG