Достапни линкови

Советот на Европа денеска расправа за ситуацијата во Русија


Парламентарното собрание на Советот на Европа денеска на четвртиот ден од заседанието ќе расправа за ситуацијата во Русија и периодот меѓу парламентарните и претседателските избори. Редовното зимско заседание почна во понеделникот а завршува утре.
XS
SM
MD
LG