Достапни линкови

Најстариот син на францускиот претседател Саркози хоспитализиран


Пјер Саркози
Најстариот син на францускиот претседател Никола Саркози е хоспитализиран во украинскиот град Одеса. Француската амбасада во Киев соопшти дека Пјер Саркози, кој е хип хоп продуцент завршил во болница, бидејќи не се чуствувал добро.
Според извештаите Пјер требало вчера да има ди џеј сет во елитниот клуб во Одеса, но воопшто не се појавил на местото.
XS
SM
MD
LG