Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево време со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северозападен ветер. Температурата ќе се движи од минус два до осум степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до пет степени.
XS
SM
MD
LG