Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со слаб снег, особено во северните делови на земјава. Ќе дува слаб до умерен ветар. Утринската температура се движи од минус девет до еден, додека дневните температури ќе бидат во интервалот од минус два до седум степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG