Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. По котлините утрово се појави магла а температурите се спуштија под нулата, до минус три степени целзиусови. Во текот на денот температурите ќе се движат во интервалот од пет до дванаесет степени.
XS
SM
MD
LG