Достапни линкови

Времето денеска сончево и тивко


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево и претежно тивко со мала до умерена облачност. По одделни котлини има утринска магла. Утринската температура секаде е под нулата, а дневната ќе се движи меѓу 5 и 12 степени.
XS
SM
MD
LG