Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде претежно сончево со појава на на слаба магла, особено утрово. Утринската температура се спушти на минус дванаесет степени целзиусови. Во текот на денот температурите ќе се движат во интервалот од нула до пет степени.
XS
SM
MD
LG