Достапни линкови

„Црвен тепих“ за граѓаните во Владата


Владата денeска ги отвори портите за граѓани со цел да им покаже како и каде работат министрите. Дел од граѓаните ја искористистија таа можност за да се пожалат на институциите.

XS
SM
MD
LG