Достапни линкови

Временска прогноза- облачно


Времето денеска ќе биде претежно облачно, во текот на денот облачноста ќе се намали и ќе преовладува сончево време со умерена облачност. Температурата се движи од минус пет до четири степени. Во Скопје со температура до два степена.
XS
SM
MD
LG