Достапни линкови

Временска прогноза - Променливо облачно со слаб локален снег


Снег во Гостивар.
Времето ќе биде променливо облачно. Во северозападните делови на земјата ќе има слаб локален снег. Температурата ќе се движи од минус два до пет степени.

Во Скопје и околината, облачно време со температура до два степени.
XS
SM
MD
LG