Достапни линкови

Временска прогноза- облачно со услови за снег


Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од снег на повисоките места и на планините, а на пониските места од дожд и снег. Утринската температура се движи од минус 2 до 3 степени, а дневната од 2 до 7 степени. Во Скопје со температура до 5 степени.
XS
SM
MD
LG