Достапни линкови

Самоубиство во Кисела Вода


Дваесет и шестгодишната скопјанка со иницијали Г.М. утрово околу 9 часот се самоубила со скокање од шести кат од станот во кој живеела на ул.„Виктор Иго“ во скопската населба Кисела Вода.Полицијата извршила увид на местото на самоубиството. Се уште не се познати мотивите за самоубиството на Г.М., која имала седумгодишно детенце.
XS
SM
MD
LG