Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб јужен ветер. Температурата ќе се движи од три до 10 степени.
Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до шест степени.
XS
SM
MD
LG