Достапни линкови

Руска новинарка - среден прст за Обама


Рен ТВ - Татиана Лиманова
Позната руска ТВ водителка е тргната од програмата откако во живо направила непристоен гест.
Познатата Татиана Лиманова го покажа средниот прст во моментот кога во рамките на извештај за самитот на АПЕК се спомнало името на американскиот претседател Барак Обама.
Лиманова е наградувана новинарка и водителка на вести на приватниот ТВ канал „Рен“. Не е познато дали е суспендирана или отпуштена од работа.
XS
SM
MD
LG